[ Webhosting profitux.cz ]

MiVoRu

Aktivity pro tratě do MSTS

Aktivita
Mn 82720 Brno - Náměšť nad Oslavou
(příspěvek přidán 29.3.2011 22:54, autor: Miky)
Autor aktivity: Miky
Pro trať: Brno - Jihlava
Řízené lokomotivy: 750.333
GVD: 2011
Tratě podle KJŘ: 240
Kategorie řízených vlaků: Mn
Čísla řízených vlaků: 82720

Po dlouhém úsilí, mnohých testech a dolaďování konečně vkládám slibovaný manipulák z Brna do Náměště nad Oslavou. Hráč začíná na brejlovci, aneb „co jim první přišlo v Maloměřicích pod ruku“, na mostě v Horních Heršpicích a čeká ho dvě a půl hodiny dlouhá cesta s mnohou manipulací v nácestných stanicích. Za testy a cenné rady mnohokrát děkuji Jackovi a Tommymu. (ok)

Kromě trainsetu BP budete potřebovat celkem 4 vozidla navíc, jejich seznam je přibalen v ZIPu s aktivitou. Kromě toho mám ještě dvě poznámky:
Za prvé, ač velmi nemám rád vyhazování hráče z aktivity z jiných, než opravdu závažných důvodů, musel jsem zde přikročit k ukončení aktivity v případě nezastavení po pokynu vlakvedoucího/prů­vodčího a při nedokončení dílčí části posunu do určité doby. Je to kvůli předejítí neočekávanému a nesprávnému chování aktivity a rozhodně v tom není jakákoliv zlá vůle autora. Všude by mělo být dost času či místa pro zastavení.
Za druhé, omluvte prosím návěsti na návěstidlech ve stanicích, kde se posunuje (např. vjezd na 40 + očekávej 40 apod.). Snažil jsem se, jak jsem mohl, aby na odjezdu bylo stůj, když má, ale prostě se mi nepovedlo přesvědčit MSTS, aby pak dělalo, co má.
Díky za pochopení a přeji příjemnou jízdu :)

Stáhnout zde: m_82720.zipKomentáře

Nejsou zde zatím žádné komentáře.


Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.
Můžete také použít návštěvní knihu.
© Team MiVoRu